0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ حکم پاسور بوم پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Germany Bundesliga
SC Freiburg
۰
۰
Borussia Dortmund
inprogress
۲۳:۰۰
  Spain La Liga
Osasuna
۰
۰
Sevilla FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Iran Persian Gulf Pro League
Esteghlal Tehran
۰
۲
Sepahan
Finished
۱۹:۰۰
Aluminium Arak
۰
۱
Havadar SC
Finished
۲۰:۰۰
Naft Masjed Soleyman
۳
۲
Mes Kerman FC
Finished
۲۰:۳۰
Nassaji Mazandaran
۱
۱
Mes Rafsanjan
Finished
۱۹:۰۰
Paykan
۱
۰
Malavan
Finished
۱۹:۰۰
  France Ligue 1
FC Nantes
۰
۰
OSC Lille
inprogress
۲۳:۳۰
  Turkey Super Lig
Trabzonspor
۰
۰
Hatayspor
inprogress
۲۲:۳۰
  Portugal Primeira Liga
Famalicao
-
-
SC Braga
بازی شروع نشده است
۲۳:۴۵
  Denmark Superligaen
FC Copenhagen
۰
۰
Randers FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
AC Horsens
۳
۳
FC Midtjylland
Finished
۲۱:۳۰
  England Championship
Watford FC
۰
۰
Burnley FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  South America Copa Sudamericana
Internacional RS
۰
۱
FBC Melgar Arequipa
Finished
۰۲:۴۵
  Argentina Liga Profesional
Atletico Tucuman
۱
۰
Central Cordoba De Santiago
Finished
۰۵:۰۰
Godoy Cruz
۲
۰
Club Atletico Aldosivi
Finished
۰۲:۳۰
Colon de Santa Fe
۱
۱
Arsenal de Sarandi
Finished
۰۵:۰۰
  Uzbekistan Super League
Metallurg Bekobod
۰
۲
Nasaf Qarshi
Finished
۱۸:۳۰
Neftchi Fargona
۰
۲
Pakhtakor Tashkent
Finished
۱۸:۳۰
  Norway Eliteserien
Sandefjord
۲
۵
Rosenborg BK
Finished
۲۱:۳۰
Sarpsborg 08
۱
۴
FK Bodo Glimt
Finished
۲۱:۳۰
  Ireland 1. Division
Cork City FC
۰
۱
Treaty United
inprogress
۲۳:۱۵
Wexford FC
۰
۰
Cobh Ramblers
inprogress
۲۳:۱۵
Waterford FC
۰
۱
Galway United
inprogress
۲۳:۱۵
Bray Wanderers AFC
۰
۰
Longford Town
inprogress
۲۳:۱۵
  South America Copa Libertadores
Estudiantes de la Plata
۰
۱
Atletico Paranaense
Finished
۰۵:۰۰
  Germany 2. Bundesliga
FC Kaiserslautern
۰
۱
SC Paderborn 07
Finished
۲۱:۰۰
FC Nurnberg
۰
۳
FC Heidenheim 1846
Finished
۲۱:۰۰
  Spain LaLiga 2
Levante
۰
۰
SD Huesca
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Bolivia LFPB
Universitario De Vinto
۰
۳
Aurora
Finished
۰۲:۳۰
Club Universitario de Sucre
۰
۱
Nacional Potosi
Finished
۰۴:۴۵
  Azerbaijan Premier League
FK Zira
۱
۳
Sabah
Finished
۱۹:۳۰
  Jordan Jordan League
Sahab SC
۲
۲
Al Wehdat
Finished
۱۹:۳۰
AL Sareeh
۰
۰
Al-Ramtha
inprogress
۲۲:۰۰
  Armenia Premier League
Lernayin Artsakh FC
۰
۱
Alashkert
Finished
۱۷:۳۰
BKMA Yerevan
۲
۲
FC Noah Artsakh
Finished
۱۹:۳۰
  Venezuela Primera Division
Aragua FC
۰
۱
Zamora FC
Finished
۰۳:۴۵
Zulia FC
۰
۰
Monagas SC
Finished
۰۱:۳۰
  Republic of Korea K3 - League
Changwon City
۲
۰
Cheonan City
Finished
۱۴:۳۰
Mokpo City
۰
۲
Siheung Citizen
Finished
۱۴:۳۰
  Finland Ykkonen
FC TPS Turku
۱
۰
Mikkelin Palloilijat MP
Finished
۲۰:۰۰
Kotkan Tyovaen Palloilijat
۱
۰
SJK Akatemia
Finished
۲۰:۰۰
IF Gnistan Helsinki
۲
۲
FF Jaro
Finished
۲۰:۰۰
Japs
۰
۱
Pepo Lappeenranta
Finished
۲۰:۰۰
  World FIFA U20 World Cup Women
Japan U20 (W)
۱
۰
Netherlands U20 (W)
Finished
۰۰:۳۰
France U20 (W)
۰
۱
Nigeria U20 (W)
Finished
۰۳:۳۰
Canada U20 (W)
۰
۲
South Korea U20 (W)
Finished
۰۶:۳۰
  Australia NPL Tasmania
Kingborough Lions
۴
۲
Clarence Zebras
Finished
۱۴:۳۰
Riverside Olympic
۲
۲
Launceston City
Finished
۱۴:۰۰
  Italy Serie B
AC Parma
۱
۱
Bari
inprogress
۲۳:۱۵
  Mexico Liga MX Femenil
Club America (W)
۳
۱
Necaxa (W)
Finished
۰۱:۱۵
Monterrey (W)
۳
۰
Leon (W)
Finished
۰۴:۳۰
  Czech Republic 1. Liga U19
Zbrojovka Brno U19
۳
۳
Fastav Zlin U19
Finished
۱۳:۳۰
Sparta Prague U19
۳
۰
Pribram U19
Finished
۱۳:۳۰
  Uruguay Primera Division Clausura
Montevideo Wanderers
۲
۱
Centro Atletico Fenix
Finished
۰۲:۳۰
Boston River
۰
۰
Club Atletico River Plate
inprogress
۲۳:۰۰
  Costa Rica Primera Division
Municipal Perez Zeledon
۲
۱
CS Cartagines
Finished
۰۵:۳۰
AD Guanacasteca
۱
۲
Guadalupe FC
Finished
۰۱:۳۰
Puntarenas FC
۳
۱
AD Municipal Grecia
Finished
۰۵:۳۰
  Argentina Reserve League
Banfield Reserves
۰
۰
CA Platense Reserves
Finished
۱۷:۳۰
Union Santa Fe Reserves
۱
۱
Argentinos Juniors Reserves
Finished
۱۸:۳۰
Gimnasia La Plata Reserves
۱
۰
Velez Sarsfield Reserves
Finished
۱۸:۳۰
San Lorenzo Reserves
۱
۲
Patronato Reserves
Finished
۱۷:۳۰
  Mexico Liga de Expansion
CF Atlante
۱
۰
Atletico Morelia
Finished
۰۴:۳۵
Correcaminos
۰
۰
Cancun FC
Finished
۰۶:۳۰
CD Tapatio
۱
۱
Raya2 Expansion
Finished
۰۲:۳۰
  China League 2
Wuxi Wugou
۱
۰
Shangyu Pterosaur
Finished
۱۲:۰۰
Jiangxi Dark Horse Junior FC
۲
۱
Taian Tiankuang
Finished
۱۲:۰۰
Zibo Qisheng
۰
۲
Yanbian Longding
Finished
۱۲:۰۰
Qingdao Red Lions
۰
۲
Quanzhou Yassin
Finished
۱۶:۰۰
Dongguan Guanlian
۳
۰
Hainan Star
Finished
۱۲:۰۰
Jinan Xingzhou
۲
۰
Hubei Istar F.C.
Finished
۱۲:۰۰
  Costa Rica Liga de Ascenso Apertura gr. B
Santa Ana
۰
۱
Consultants Desamparados
Finished
۰۲:۳۰
  China League One
Shanghai Jiading
۳
۱
Zibo Cuju
Finished
۱۶:۰۰
Qingdao Manatee
۵
۱
Heilongjiang Ice City FC
Finished
۱۲:۰۰
  Mexico LIGA MX
Gallos Blancos Queretaro
۱
۱
San Luis
Finished
۰۶:۳۰
  Ireland Premier Division
Bohemian FC Dublin
۰
۰
Dundalk FC
inprogress
۲۳:۱۵
Derry City
۰
۰
Shamrock Rovers FC
inprogress
۲۳:۱۵
Drogheda United
۰
۱
Shelbourne FC
inprogress
۲۳:۱۵
UCD
۰
۰
Finn Harps FC
inprogress
۲۳:۱۵
  Australia NPL Victoria U21
Bentleigh Greens U21
۱
۲
Port Melbourne U21
Finished
۱۲:۴۵
  Chile Primera B
CD Puerto Montt
۱
۱
Cobreloa Calama
Finished
۰۴:۳۰
Magallanes Santiago
۰
۰
Santiago Wanderers
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Vietnam V-League 2
Ba Ria Vung Tau FC
۰
۱
BHTS Quang Nam
Finished
۱۵:۳۰
Long An
۲
۱
XSKT Can Tho
Finished
۱۴:۳۰
DAK Lak
۰
۰
Pho Hien
Finished
۱۳:۰۰
  China Super League
Cangzhou Mighty Lions FC
۰
۲
Shandong Luneng
Finished
۱۶:۳۰
Wuhan Three Towns
۵
۱
Beijing Guoan FC
Finished
۱۶:۰۰
Guangzhou FC
۱
۲
Chengdu Qianbao Better City
Finished
۱۶:۳۰
  Netherlands Eerste Divisie (Jupiler League)
De Graafschap
۱
۱
VVV Venlo
inprogress
۲۲:۳۰
Almere City
۱
۰
FC Oss / Top Oss
inprogress
۲۲:۳۰
Telstar
۰
۳
FC Zwolle
inprogress
۲۲:۳۰
SV Roda JC
۰
۰
Ajax Amsterdam Reserves
inprogress
۲۲:۳۰
FC Eindhoven
۱
۰
Willem II Tilburg
inprogress
۲۲:۳۰
Helmond Sport
۱
۱
AZ Reserves
inprogress
۲۲:۳۰
  Slovakia 2. Liga
FK Pohronie
۲
۲
FK Samorin
Finished
۱۹:۳۰
Povazska Bystrica
۳
۲
MSK Zilina B
Finished
۱۹:۳۰
Spartak Myjava
۳
۱
FK Dubnica
Finished
۲۱:۳۰
  Vietnam V-League
Lam Son Thanh Hoa
۲
۰
Hong Linh Ha Tinh
Finished
۱۵:۳۰
TP Ho Chi Minh
۱
۲
Binh Dinh
Finished
۱۶:۴۵
  Romania Liga II
FC Csikszereda Miercurea Ciuc
۰
۱
CS Concordia Chiajna
Finished
۲۰:۰۰
  Australia NPL Victoria 2
Pascoe Vale SC
۱
۲
Moreland City FC
Finished
۱۴:۴۵
  Bulgaria A PFG
PFC Cherno More Varna
۱
۰
Pfc Pirin Blagoevgrad
Finished
۲۰:۰۰
Hebar 1918 Pazardzhik
۰
۱
PFC Slavia Sofia
inprogress
۲۲:۳۰
  Netherlands Eredivisie
Excelsior Rotterdam
۲
۱
SBV Vitesse
inprogress
۲۲:۳۰
  Scotland Championship
Dundee FC
۰
۰
Arbroath
inprogress
۲۳:۱۵
  Lithuania I Lyga
FK Neptunas Klaipeda
۱
۲
FK Panevezys II
Finished
۲۰:۳۰
FK Riteriai B
۱
۲
Vilnius FK Zalgiris B
Finished
۲۱:۰۰
DFK Dainava Alytus
۲
۱
FK Ekranas
Finished
۲۰:۳۰
FK Atmosfera
۲
۱
FA Siauliai B
Finished
۲۰:۳۰
Banga Gargzdai II
۰
۲
FK Babrungas Plunge
Finished
۲۰:۳۰
  Serbia Super Liga
FK Radnicki Nis
۱
۳
FK Novi Pazar
Finished
۲۰:۳۰
  Thailand Thai League 1
Bangkok United
۲
۰
Khon Kaen United
Finished
۱۶:۳۰
  India Delhi Senior Division
Delhi FC
۳
۱
Friends United
Finished
۱۲:۳۰
Garhwal Heroes FC
۰
۲
Royal Rangers FC
Finished
۱۵:۱۵
  Iceland 4. Deild
Ulfarnir
۵
۲
Stokkseyri
Finished
۰۰:۳۰
KB Breidholt
۲
۴
Arborg
Finished
۰۰:۳۰
Berserkir
۲
۳
Lettir
Finished
۰۰:۳۰
IB Uppsveitir
۵
۲
Alftanes
Finished
۰۰:۳۰
  Czech Republic 2. Liga
FK Pribram
۱
۱
MFK Karvina
Finished
۱۹:۳۰
  Finland Veikkausliiga
FC Haka Valkeakoski
۳
۲
AC Oulu
Finished
۱۹:۳۰
  Portugal Liga Segunda
CD Tondela
۱
۱
Benfica Lisbon B
Finished
۲۱:۳۰
  South Africa Premier League
Maritzburg United
۰
۰
Moroka Swallows
inprogress
۲۲:۰۰
  Switzerland Challenge League
Neuchatel Xamax FC
۰
۱
Lausanne-Sports
inprogress
۲۲:۰۰
AC Bellinzona
۰
۱
FC Aarau
inprogress
۲۲:۴۵
Yverdon-Sports
۱
۳
FC Wil 1900
inprogress
۲۲:۰۰
  Germany Regionalliga Northeast
FC Viktoria 1889 Berlin
۲
۲
Lokomotive Leipzig
Finished
۲۱:۳۰
Hertha BSC Berlin II
۰
۱
SV Babelsberg 03
Finished
۲۱:۳۰
  Croatia HNL
NK Sibenik
۰
۰
NK Istra 1961 Pula
inprogress
۲۲:۳۰
  England Premier League 2 Division 1
Tottenham Hotspur U21
۰
۲
Everton U21
inprogress
۲۲:۳۰
West Ham Utd U21
۱
۲
Arsenal U21
inprogress
۲۲:۳۰
Manchester United U21
۱
۲
Crystal Palace U21
inprogress
۲۲:۳۰
  World Friendly International Matches U23
Turkey U23
۱
۱
Algeria U23
Finished
۱۸:۳۰
Azerbaijan U23
۲
۲
Morocco U23
Finished
۱۴:۳۰
Cameroon U23
۰
۲
Senegal U23
Finished
۱۵:۰۰
  Denmark 1st Division
FC Fredericia
۰
۱
Vejle Boldklub
Finished
۲۱:۰۰
Hobro
۰
۳
SonderjyskE
Finished
۲۱:۰۰
Fremad Amager
۰
۰
Naestved BK
Finished
۲۱:۰۰
  Austria 2. Liga
FC Dornbirn
۰
۱
SV Horn
Finished
۲۰:۴۰
FC Liefering
۱
۱
First Vienna Fernwärme FC 1894
Finished
۲۰:۴۰
VfB Admira Wacker Modling
۳
۲
FK Austria Wien II
Finished
۲۰:۴۰
FC Blau-Weiss Linz
۰
۰
Grazer AK 1902
inprogress
۲۳:۰۰
Floridsdorfer AC
۲
۱
SK Vorwarts Steyr
Finished
۲۰:۴۰
SKN St. Polten
۲
۵
SK Sturm Graz II
Finished
۲۰:۴۰
  Lithuania A Lyga
FC Hegelmann Litauen Kaunas
۵
۰
FK Dziugas Telsiai
Finished
۱۹:۳۰
  Poland III Liga, Group 1
Pelikan Lowicz
۰
۲
Legia Warsaw II
Finished
۱۹:۳۰
Ursus Warsawa
۳
۲
Bron Radom
Finished
۱۹:۳۰
Sokol Ostroda
۲
۳
Swit Nowy Dwór Mazowiecki
Finished
۱۹:۳۰
  Poland III Liga, Group 3
Warta Gorzow
۱
۱
Miedz Legnica ll
Finished
۱۹:۳۰
Rekord Bielsko-Biala
۴
۱
Polonia Bytom
Finished
۲۰:۳۰
  Finland Kolmonen
HPS
۱
۰
TuPS
Finished
۲۰:۳۰
PuiU Helsinki
۲
۲
FC Kontu
Finished
۲۰:۳۰
VG-62
۰
۱
Masku
Finished
۲۰:۰۰
EBK
۳
۱
FC Kirkkonummi
Finished
۲۱:۳۰
TiPS
۳
۰
FC Kuusysi Lahti Akatemia
Finished
۲۰:۳۰
AIFK Turku
۳
۰
PIF II
Finished
۲۰:۴۵
JPS
۳
۴
SaPa Pieksamaki
Finished
۲۰:۳۰
FC Kiisto
۲
۱
Sporting Kristina
Finished
۲۰:۳۰
TPV Tampere
۷
۰
PJK
Finished
۲۱:۳۰
Kuopion Elo 1919
۳
۰
AC Barca
inprogress
۲۱:۴۵
  France National
FC Bastia-Borgo
۰
۰
Le Puy
inprogress
۲۲:۰۰
Stade Briochin
۰
۱
Red Star 93 Saint Ouen
inprogress
۲۲:۰۰
Versailles 78
۱
۱
Martigues
inprogress
۲۲:۰۰
Dunkerque
۲
۰
Le Mans UC72
inprogress
۲۲:۰۰
Cholet
۱
۲
Avranches
inprogress
۲۲:۰۰
LB Chateauroux
۰
۰
Paris 13 Atletico
inprogress
۲۲:۰۰
FC Villefranche Beaujolais
۱
۱
CS Sedan-Ardennes
inprogress
۲۲:۰۰
US Concarneau
۱
۱
Orleans US 45
inprogress
۲۲:۰۰
  Poland Ekstraklasa
Widzew Lodz
۰
۰
KP Legia Warszawa
inprogress
۲۳:۰۰
Miedz Legnica
۰
۱
Zaglebie Lubin SSA
Finished
۲۰:۳۰
  Brazil Campeonato Mineiro U20
Minas Boca U20
۰
۰
CA Serranense U20
Finished
۱۶:۳۰
Athletic Club MG U20
۱
۱
Inter De Minas U20
inprogress
۲۲:۳۰
  Poland III Liga, Group 2
Blekitni Stargard
۱
۱
Baltyk Gdynia
Finished
۲۰:۳۰
Olimpia Grudziadz
۲
۰
OKS Swit Skolwin
Finished
۲۰:۳۰
KS Polonia Sroda Wlkp
۲
۰
KS Unia Solec Kujawski
Finished
۲۰:۳۰
Cartusia Kartuzy
۴
۰
Sokol Kleczew
Finished
۲۰:۳۰
  Austria Landesliga
Ilzer SV
۳
۳
SC Liezen
Finished
۲۱:۳۰
SVG Bleiburg
۰
۱
KAC 1909
Finished
۲۰:۳۰
ASKO Koettmannsdorf
۳
۰
VST Volkermarkt
Finished
۲۰:۳۰
ASK Klagenfurt
۲
۰
ASK Klagenfurt II
Finished
۲۰:۳۰
Furstenfeld
۴
۱
SV Wildon
Finished
۲۱:۳۰
Villacher SV
۱
۰
Nussdorfer AC
Finished
۲۱:۰۰
Gabersdorf
۲
۲
USV Draxler Mooskirchen
Finished
۲۱:۳۰
SC ESV Parndorf 1919
۳
۰
Oberwart
inprogress
۲۲:۰۰
  Germany 3.Liga
Hallescher FC
۲
۰
VfB Oldenburg
Finished
۲۱:۳۰
  Austria Regionalliga Salzburg
USK Anif
۱
۱
SV Austria Salzburg
Finished
۲۰:۰۰
SV Wals-Grünau
۱
۱
SV Kuchl
inprogress
۲۲:۰۰
Salzburger AK
۴
۳
Sc Golling
Finished
۲۰:۳۰
SV Seekirchen
۲
۱
SK Bischofshofen
Finished
۲۱:۳۰
FC Pinzgau Saalfelden
۵
۰
SV Grodig
Finished
۲۱:۳۰
  Sweden Damallsvenskan
Kristianstads DFF (W)
۱
۰
Vittsjo GIK (W)
Finished
۲۰:۳۰
  Cyprus Super Cup
Apollon Limmassol FC
۲
۰
Omonia FC Nicosia
inprogress
۲۲:۰۰
  Thailand Thai League 2
Chiangmai United FC
۳
۲
Nakhon Si Thammarat
Finished
۱۵:۳۰
  Belgium First Division A
KV Oostende
۱
۰
KAA Gent
inprogress
۲۳:۱۵
  Australia NPL Victoria
Melbourne Knights
۱
۱
Altona Magic
Finished
۱۴:۰۰
  World Friendly Club Matches
Bnei-Yehuda Tel-Aviv
۴
۰
Maccabi Ashdod
Finished
۱۰:۳۰
Padova
۳
۱
Luparense
Finished
۲۱:۰۰
Valencia CF B
۰
۱
Castellon
inprogress
۲۲:۳۰
Lamia 1964
۰
۰
AEK Athens B
Finished
۲۰:۳۰
Real Balompedica Linense
۲
۱
Ceuta
Finished
۲۰:۴۵
Holon Yermiyahu
۳
۲
Shimshon Kafr Qasim
Finished
۱۱:۰۰
Guadalajara
۱
۰
Leganes B
Finished
۱۲:۳۰
CF Lorca Deportiva
۱
۱
FC Cartagena II
inprogress
۲۲:۳۰
Hapoel Marmorek
۱
۲
Ironi Modiin
Finished
۱۰:۰۰
Tarxien Rainbows FC
۰
۳
Marsaxlokk
Finished
۲۱:۰۰
Burgos Promesas
۰
۰
CD Calahorra
inprogress
۲۲:۰۰
CD Alcoyano
۰
۱
Hercules Alicante
inprogress
۲۲:۳۰
SFK Vrchovina
۰
۰
SK Hranice
Finished
۲۰:۳۰
FC Velke Mezirici
۰
۲
FK Apos Blansko
Finished
۲۰:۳۰
FC Hlucin
۰
۱
Frydek Mistek
Finished
۲۱:۳۰
Pena Sport
۰
۰
Cirbonero
inprogress
۲۲:۳۰
Pas Giannina
۲
۱
Karmiotissa Pano Polemidion
inprogress
۲۲:۳۰
Puente Genil
۱
۰
Coria CF
inprogress
۲۳:۰۰
  Nicaragua Primera Division
Managua FC
۳
۰
Real Esteli FC
inprogress
۰۳:۳۰
UNAN Managua
۲
۱
Juventus Managua FC
Finished
۰۶:۳۰
Deportivo Ocotal
۲
۱
HYH Export Sebaco FC
Finished
۰۴:۳۰
  Egypt Egypt Cup
Enppi
۲
۲
National Bank
inprogress
۲۲:۳۰
  Slovenia Prva liga
NK Celje
۱
۰
NK Bravo
inprogress
۲۲:۴۵
  Denmark 2. Division
B93 Kopenhagen
۳
۱
FC Roskilde
Finished
۲۱:۳۰
  Indonesia Liga 1
Persik Kediri
۱
۲
Pusamania Borneo FC
Finished
۱۳:۰۰
  Australia FNT Darwin Premier League
Darwin Hearts
۴
۱
University Azzurri FC
Finished
۱۵:۳۰
  Singapore Premier League
Balestier Khalsa FC
۶
۱
Hougang United FC
Finished
۱۶:۱۵
  Denmark 3rd Division
Middelfart
۴
۰
Næsby BK
Finished
۲۱:۰۰
IF Lyseng
۰
۰
VSK Arhus
Finished
۲۱:۰۰
  Germany Oberliga Bayern Nord
Würzburger FV
۱
۳
TSV 1923 Großbardorf
Finished
۲۱:۰۰
ASV Neumarkt
۱
۲
DJK Ammerthal
Finished
۲۱:۰۰
DJK Don Bosco Bamberg
۴
۰
SpVgg Bayern Hof
inprogress
۲۱:۳۰
DJK Gebenbach
۱
۶
SC Eltersdorf
Finished
۲۱:۳۰
  Turkey 1. Lig
Altay SK Izmir
۰
۱
Samsunspor
inprogress
۲۲:۳۰
  Romania Liga I
Campionii FC Arges
۰
۱
FC U Craiova 1948
inprogress
۲۳:۰۰
  Germany Regionalliga Bayern
Viktoria Aschaffenburg
۰
۰
Greuther Furth II
Finished
۲۱:۳۰
FC Pipinsried
۳
۰
TSV 1896 Rain am Lech
Finished
۲۰:۳۰
FV Illertissen
۱
۵
FC Augsburg II
Finished
۲۱:۳۰
Spvgg Ansbach
۱
۱
Spvgg Hankofen-Hailing
Finished
۲۰:۴۵
TSV Buchbach
۲
۰
Heimstetten
Finished
۲۱:۳۰
  Germany Regionalliga West
1. FC Koln II
۳
۱
SC Rot-Weiss Oberhausen
inprogress
۲۲:۰۰
SC Wiedenbruck
۵
۰
Rot-Weiss Ahlen
Finished
۲۱:۳۰
  Germany Regionalliga Southwest
Kickers Offenbach
۵
۲
TSG 1899 Hoffenheim II
Finished
۲۱:۳۰
  Belgium Super League Women
White Star Woluwe (W)
۱
۰
Genk (W)
inprogress
۲۳:۰۰
Charleroi (W)
۰
۰
KV Mechelen (W)
inprogress
۲۲:۳۰
Anderlecht (W)
۲
۰
Eendracht Aalst (W)
inprogress
۲۲:۳۰
  Germany Oberliga Bayern Sud
VfR Garching
۰
۱
FC Ismaning
Finished
۲۱:۳۰
1860 Rosenheim
۱
۲
TSV Schwaben Augsburg
Finished
۲۱:۳۰
TSV 1865 Dachau
۳
۰
VFB Hallbergmoos
Finished
۲۱:۰۰
  Panama Liga Prom
Panama City FC
۳
۲
Plaza Amador Reserves
Finished
۰۵:۳۰
  Denmark Danmarksserien, Group 1
Taarnby FF
۲
۰
KFUM Roskilde
Finished
۲۰:۳۰
Holbaek
۱
۱
Bronshoj BK
inprogress
۲۱:۳۰
  England Premier League 2 Division 2
Southampton U21
۱
۱
West Bromwich U21
inprogress
۲۲:۳۰
Middlesbrough U21
۱
۱
Derby County U21
inprogress
۲۲:۳۰
  Tajikistan Vysshaya Liga
Fayzkand
۲
۱
FK Ravshan Zafarabad
Finished
۱۶:۳۰
Istaravshan
۳
۰
Ravshan Kulob
Finished
۱۶:۳۰
  World Friendly Club Matches Women
Sevilla FC (W)
۶
۱
Aston Villa (W)
Finished
۱۳:۳۰
Bayer Leverkusen (W)
۰
۱
FC Twente 1965 (W)
Finished
۱۶:۳۰
Atletico Madrid (W)
۵
۰
Albacete (W)
Finished
۲۱:۰۰
  Sweden 2. Division Norra Gotaland
Grebbestads IF
۱
۲
Saffle FF
Finished
۲۱:۳۰
Ahlafors IF
۲
۰
IK Gauthiod
Finished
۲۱:۳۰
  Iceland 1. Deild
KV Vesturbaer
-
-
Fjolnir Reykjavik
بازی شروع نشده است
۲۳:۴۵
Grotta
-
-
Afturelding Mosfellsbaer
بازی شروع نشده است
۲۳:۴۵
  Northern Ireland Premiership
Larne
۰
۰
Glentoran FC
inprogress
۲۳:۱۵
  Iceland 1. Deild Women
FH Hafnarfjodour (W)
۰
۰
Augnablik (W)
inprogress
۲۲:۳۰
  Slovakia Super Liga
MFK Skalica
۰
۰
Podbrezova
inprogress
۲۳:۰۰
  Sweden 2. Division Vastra Gotaland
Torslanda IK
۲
۲
Landvetter IS
Finished
۲۱:۰۰
Assyriska BK
۲
۲
Vastra Frolunda IF
Finished
۲۱:۳۰
  Denmark Danmarksserien, Group 2
BK Avarta
۳
۱
Naestved BK II
Finished
۲۱:۰۰
Allerod FK
۱
۱
Skjold
Finished
۲۱:۰۰
Frederikssund IK
۰
۰
VB 1968
inprogress
۲۱:۰۰
Ledoje-Smorum Fodbold
۴
۰
Kfum Kobenhavn
Finished
۲۱:۰۰
  Slovenia 2.SNL
Krsko
۱
۳
NK Nafta Lendava
Finished
۲۰:۳۰
  Estonia Esiliiga B
Raplamaa JK
۴
۵
Tallinna JK Legion II
Finished
۲۰:۳۰
  Belarus Premier League
Torpedo Zhodino
۴
۰
Energetik-BGU
Finished
۱۹:۳۰
Neman Grodno
۱
۰
FK Slutsk
Finished
۲۱:۳۰
  Australia Queensland Premier League 3
Centenary Stormers
۱
۲
Toowong
Finished
۱۵:۰۰
  Bosnia and Herzegovina 1. Division RS
FK Drina Zvornik
۰
۲
Sutjeska Foca
Finished
۲۰:۰۰
  Estonia Meistriliiga
FC Levadia Tallinn
۳
۰
Parnu JK Vaprus
Finished
۲۰:۳۰
  Estonia Esiliiga
Pärnu JK
۳
۲
FC Flora Tallinn II
Finished
۲۰:۳۰
  Faroe Islands Meistaradeildin
B36 Torshavn
۵
۱
Skala IF
Finished
۲۱:۳۰
  Argentina Primera C Metropolitana
Deportivo Espanol
۰
۰
Puerto Nuevo
inprogress
۲۳:۰۰
Central Cordoba de Rosario
۱
۱
Argentino Merlo
inprogress
۲۳:۰۰
  Poland 1. Division
GKS Dospel Katowice
۰
۰
Sandecja Nowy Sacz
inprogress
۲۳:۰۰
  Paraguay Division Intermedia
Club General Martin Ledesma
۰
۱
Deportivo Santani
inprogress
۲۳:۱۵
  Germany Regionalliga North
Hannover 96 II
۰
۳
Weiche Flensburg 08
Finished
۲۱:۳۰
  Chile Primera Division
Universidad Catolica
۲
۲
O'Higgins
Finished
۰۴:۴۵
  Mexico U20 Championship
Necaxa U20
۲
۱
Monterrey U20
Finished
۱۸:۳۰
Juarez U20
۰
۰
Pachuca U20
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Brazil Campeonato de Aspirantes U23
Cuiaba U23
۱
۰
CS Alagoano AL U23
Finished
۰۰:۳۰
  Panama First Division Women
CA Independiente de la Chorrera (W)
۲
۰
Atletico Chiriqui (W)
Finished
۰۵:۳۰
  Hungary NB I
Debreceni VSC
۰
۱
Budapest Vasas SC
inprogress
۲۲:۳۰
  Wales Premier League
Airbus UK
۰
۰
Aberystwyth Town FC
inprogress
۲۳:۱۵
  Belgium First Division B
Royal Excelsior Virton
۰
۰
RWD Molenbeek
inprogress
۲۲:۳۰
FC Verbroedering Dender EH
۱
۲
Lommel United
inprogress
۲۲:۳۰
  Germany Oberliga NOFV Nord
TSG Neustrelitz
۰
۱
Hertha Zehlendorf
inprogress
۲۲:۳۰
  Austria Regionalliga Middle
SC Gleisdorf
۰
۰
SV Allerheiligen
Finished
۲۱:۳۰
Deutschlandsberger SC
۱
۳
SC Kalsdorf
Finished
۲۱:۳۰
Bad Gleichenberg
۲
۲
DSV Leoben
Finished
۲۱:۳۰
SC Sparkasse Elin Weiz
۰
۰
SAK Klagenfurt
Finished
۲۱:۳۰
Union Vocklamarkt
۱
۲
St. Anna
Finished
۲۱:۳۰
WSG Hertha Wels
۱
۰
Union Gurten
inprogress
۲۲:۰۰
  Russia Premier League
FK Fakel Voronezh
۰
۰
FC Ural Yekaterinburg
Finished
۲۱:۰۰
  Asia CAFA U19 Championship
Tajikistan U19
۰
۴
Iran U19
Finished
۲۰:۳۰
Afghanistan U19
۱
۱
Uzbekistan U19
Finished
۱۷:۳۰
  Slovakia 3. Liga East
Partizan Bardejov
۳
۰
MSK Tesla Stropkov
Finished
۲۰:۰۰
  Ecuador Liga Pro Serie B
America de Quito
۲
۲
Chacaritas SC
Finished
۰۴:۳۰
  Wales Cymru North
Holywell
۰
۰
Colwyn Bay
inprogress
۲۳:۰۰
Gresford Athletic
۰
۱
Mold Alexandra
inprogress
۲۲:۳۰
  Wales Cymru South
Afan Lido Port Talbot
۰
۰
Taffs Well
inprogress
۲۳:۰۰
Abergavenny Town FC
۰
۰
Goytre United
inprogress
۲۳:۰۰
Llanelli AFC
۰
۰
Ammanford AFC
inprogress
۲۳:۰۰
Barry Town FC
۰
۰
Briton Ferry Athletic FC
inprogress
۲۳:۰۰
  Argentina Primera A Women
Excursionistas (W)
۰
۱
UAI Urquiza (W)
inprogress
۲۲:۴۰
  Iceland 2. Deild
KF Fjallabyggdar
۰
۰
Volsungur
inprogress
۲۲:۳۰
  Germany Oberliga Baden-Wurttemberg
SG Sonnenhof Grossaspach
۲
۱
FSV 08 Bissingen
inprogress
۲۲:۰۰
  Germany Oberliga Hamburg
Hamm United
۱
۱
FC Altona 93
inprogress
۲۲:۰۰
TUS Dassendorf
۴
۲
Concordia Hamburg
inprogress
۲۱:۳۰
Hamburger SV III
۲
۰
SV Rugenbergen
inprogress
۲۲:۳۰
  Czech Republic 3. Liga - CFL, Group A
FC Pisek
۲
۲
FK Zbuzany 1953
Finished
۲۱:۳۰
  Austria Regionalliga West - Tirol
FC Kufstein
۱
۰
Reichenau
Finished
۲۱:۳۰
SC Kundl
۱
۴
Schwaz
inprogress
۲۲:۰۰
SC Imst
۱
۲
SPG Motz/Silz
Finished
۲۱:۰۰
WSG Wattens Swarovski Tirol II
۰
۲
SV Fugen
inprogress
۲۱:۳۰
SV Hall
۰
۳
Worgl SV
Finished
۲۱:۳۰
SC Kitzbuhel
۱
۱
Telfs
inprogress
۲۲:۰۰
  Germany Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
FSV Jagersburg
۰
۲
SV Auersmacher
Finished
۲۱:۳۰
SV Morlautern
۱
۱
FK Pirmasens
inprogress
۲۲:۰۰
Alemannia Waldalgesheim
۰
۱
Ahrweiler BC
inprogress
۲۲:۳۰
  Sweden 2. Division Sodra Gotaland
FBK Balkan
۲
۳
Nosaby IF
Finished
۲۱:۳۰
Rappe GOIF
۱
۲
Hassleholms IF
inprogress
۲۲:۰۰
  Denmark Danmarksserien, Group 3
OKS
۳
۲
Marienlyst
Finished
۲۱:۰۰
  Paraguay Championship Women
12 De Octubre Itaugua (W)
۰
۲
Sportivo Ameliano (W)
Finished
۱۸:۳۰
  Australia Tasmania Super League Women
Kingborough Lions (W)
۱
۳
Clarence Zebras (W)
Finished
۱۲:۳۰
  Paraguay Copa Paraguay
Deportivo Juventud
۱
۲
Tacuary
Finished
۰۰:۳۰
Fulgencio Yegros
۰
۳
General Caballero JLM
Finished
۰۳:۰۰
  Austria Regionalliga East
ASK-BSC Bruck/Leitha
۱
۲
Marchfeld Donauauen
Finished
۲۱:۳۰
TWL Elektra
۴
۰
FC Mauerwerk
inprogress
۲۲:۰۰
FCM Traiskirchen
۳
۱
SC Wiener Neustadter
inprogress
۲۲:۰۰
ASV Siegendorf
۲
۰
Wiener Viktoria
Finished
۲۱:۳۰
USV Scheiblingkirchen
۱
۱
ASV Drassburg
Finished
۲۱:۳۰
  Germany Oberliga Bremen
Geestemunde
۳
۱
TuSpo Surheide
Finished
۲۱:۳۰
  Germany Oberliga NOFV South
VfB Auerbach
۱
۱
SC Freital
inprogress
۲۲:۰۰
  Sweden 2. Division Sodra Svealand
Sleipner IK Norrkoping
۱
۱
Assyriska United IK
inprogress
۲۲:۰۰
  Germany Oberliga Hessen
FC Hanau 93
۲
۲
FC Eddersheim
Finished
۲۱:۳۰
  Sweden Elitettan Women
Lidkopings FK (W)
۱
۰
Bergdalens IK (W)
inprogress
۲۱:۳۰
  Australia NPL Victoria Women
Box Hill United (W)
۱
۳
FV Emerging (W)
Finished
۱۴:۰۰
  Bosnia and Herzegovina Premier Liga
FK Leotar Trebinj
۱
۰
FK Velez Mostar
Finished
۲۰:۰۰
  Kyrgyzstan Premier League
FK Dordoi Bishkek
۱
۰
Nur-Batken
Finished
۱۶:۳۰
  Russia Youth Championship
Zenit U19
۲
۰
FC Nizhny Novgorod U19
Finished
۱۶:۳۰
CSKA Moscow U19
۰
۰
Krylia Sovetov U19
Finished
۱۸:۳۰
Krasnodar U19
۲
۱
Rostov U19
Finished
۱۹:۳۰
Dinamo Moscow U19
۲
۰
Sochi U19
Finished
۲۰:۳۰
  India Shillong Premier League
Malki SC
۱
۶
Mawlai SC
Finished
۱۵:۰۰
  Australia Queensland Premier League 3 Metro U23
Centenary Stormers U23
۱
۶
Toowong U23
Finished
۱۳:۰۰
  Australia Victoria NPL 2 Youth
Pascoe Vale U21
۵
۲
Moreland City U21
Finished
۱۲:۴۷
  Brazil Paranaense U20
Ferroviaria U20
۰
۰
Patriotas FC U20
inprogress
۲۲:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید